PAR MUMS

Comfortmeter ir efektīvu, ilgtspējīgu un uz veiktspēju orientētu biroju ēku projektā iesaistīto starptautisko iestāžu sadarbības rezultāts. Comfortmeter pamatā ir zinātniskie pētījumi, ko veic 6 Eiropas universitātes un Factor4 projekts. Projektu atbalsta Eiropas Komisija.

Comfortmeter virzītājspēks ir vēlme pieņemt šo instrumentu par Eiropas standartu apmierinātības ar komfortu mērīšanai plašā un vispārīgi zinātniski atzītā veidā. Tāpat kā BREEAM un LEED ir pieņemti standarti ilgtspējīgai būvniecībai. Jebkurā gadījumā Eiropas Komisija atbalsta šo vēlmi.

Comfortmeter ir daudzvalodu mērīšanas instruments, kas šobrīd ir pieejama 10 Eiropas valodās. To šobrīd piedāvā visā Eiropas Savienībā.

Comfortmeter duomenų bazėje šiuo metu yra daugiau nei 5500 apklausų 160 pastatų duomenų. Šajā datubāzē ievadītie rezultāti ir ārkārtīgi vērtīgi nacionālai un starptautiskai salīdzinošai novērtēšanai.

KO DARĪT UN KAM

Kādu veiktspēju nodrošina jūsu ēka? Lūk, kas iekļauts „Comfortmeter“ dokumentos: veiktspējas nodrošināšana jūsu ēkai, ņemot vērā panākumu svarīgākos tehnoloģiskos kritērijus ikdienas lietotāju skatījumā.

TĒMAS

Comfortmeter pievēršas uz 6 tēmām: apgaismojums, akustika, siltuma komforts, biroja vide, gaisa kvalitāte un individuāla vadība.

KĀPĒC

Virkne zinātnisko pētījumu ir skaidri parādījuši, ka darba vides nodrošinātais komforts tieši iespaido veiktspējas kapacitāti, darba sagādāto gandarījumu, darba prieku un veselību.
Darbinieku fiziskā labsajūta tieši ietekmē viņu darba ražīgumu.

KĀDĀ VEIDĀ

Cilvēki ir labākais kritērijs. Comfortmeter mēra jūsu ēkas veiktspēju, atsaucoties uz tās ikdienas lietotājiem. Tie ir cilvēki, kas noteiks, vai jūsu klients ir galu galā apmierināts.
Tas nodrošina tiešu informāciju.