KO DARĪT UN KAM

Comfortmeter ir ideāls mērīšanas instruments jums līdzīgiem ambicioziem ēku īpašniekiem, kuri cenšas pastāvīgi panākt savu īrnieku apmierinātību. Lai sasniegtu šo mērķi, jūsu ēkai vienmēr jāsniedz optimāla veiktspēja, kas būtībā nozīmē, ka lietotājam tiek dota iespēja parādīt savu labāko sniegumu.

Comfortmeter reģistrē, kā ēka veicina šī mērķa sasniegšanu un kā optimizēt to.

Kādu veiktspēju nodrošina jūsu ēka?

Lūk, kas iekļauts „Comfortmeter“ dokumentos: veiktspējas nodrošināšana jūsu ēkai, ņemot vērā panākumu svarīgākos tehnoloģiskos kritērijus ikdienas lietotāju skatījumā.

Kādas vēlmes un vajadzības vēlaties uzrunāt, lai pārdotu savu ēku kā karstu pīrāgu?

Kā varētu klientam dot vairāk nekā klients sagaida?

Kādi tieši ir jūsu veiksmes faktori?

Comfortmeter sniedz atbildes uz šiem jautājumiem, veicot pētījumus par lietotāju apmierinātību. Šāda apmierinātība ir tiešas tehnoloģiskā komforta sekas ēkā, piemēram:


Tieši skaitļi sniedz ticamu ieskatu par pašreizējo līmeņa komfortu. Bet Comfortmeter nosaka arī būtisku uzlabojumu potenciālu.

Tas ļaus jums ļoti raiti palielināt jūsu ēkas vērtību un panākt stingrāku pozīciju. Šī informācija vienmēr ir ērti apkopota Comfortmeter ziņojumā.

TĒMAS

Comfortmeter pievēršas uz 6 tēmām: apgaismojums, akustika, siltuma komforts, biroja vide, gaisa kvalitāte un individuāla vadība.

KĀPĒC

Virkne zinātnisko pētījumu ir skaidri parādījuši, ka darba vides nodrošinātais komforts tieši iespaido veiktspējas kapacitāti, darba sagādāto gandarījumu, darba prieku un veselību. Darbinieku fiziskā labsajūta tieši ietekmē viņu darba ražīgumu.

KĀDĀ VEIDĀ

Cilvēki ir labākais kritērijs. Comfortmeter mēra jūsu ēkas veiktspēju, atsaucoties uz tās ikdienas lietotājiem. Tie ir cilvēki, kas noteiks, vai jūsu klients ir galu galā apmierināts.
Tas nodrošina tiešu informāciju.

PAR MUMS

Comfortmeter ir efektīvu, ekoloģisku un uz veiktspēju orientētu biroju ēku kā Factor4 projektā iesaistīto starptautisko iestāžu un sešu slavenu Eiropas universitāšu, tostarp KU Leuven un TU Braunschweig, sadarbības rezultāts.