KĀPĒC

Kas īsti ir tik svarīgs lietotāja ērtībām? Tehnisko ēkas prasību ievērošana vien ir nepietiekama, un jūsu klienti to zina.

Zinātniskie pētījumi ir parādījuši, ka milzīgas peļņas var gūt uzņēmumi, kuri uzlabo savu darbinieku ikdienas darba vidi:

Motivētāki, rezultatīvāki un efektīvāki darbinieki

 

 

Koncentrēšanās līmeņa paaugstināšanās, mazāk kļūdu un daudz mazāk iespēju nogurt

 

 

Mazāk darba kavējumu slimības dēļ

Augstāka lēmumu kvalitāte

 

 

Lielāka apmierinātība ar darbu

 

 

 

Sūdzību novēršana par fizisko stāvokli

Savstarpējas aizkaitināmības novēršana

 

 

Veiktspējas līmeņa paaugstināšanās

 

 

 

Produktivitātes zudumu novēršana


Virkne zinātnisko pētījumu ir skaidri parādījuši, ka darba vides nodrošinātais komforts tieši iespaido veiktspējas kapacitāti, darba sagādāto gandarījumu, darba prieku un veselību.

Darbinieku fiziskā labsajūta tieši ietekmē viņu darba ražīgumu. Comfortmeter atskaite satur visu būtisko informāciju par komforta līmeni, ko piedāvā jūsu ēka. Tas ļauj uzzināt pašreizējo lietotāja apmierinātību ar komfortu, kā arī uzlabojamās jomas un pasākumus, kas vajadzīgi, lai paaugstinātu veiktspējas līmeni.

Comfortmeter aprēķina ēkas rādītāju ietekmi uz jūsu darbinieku produktivitāti (€/gadā).

Ja jūs gribat redzēt drošus pierādījumus par šīm ietekmēm, skatiet šos pētījumu rezultātus.

  • Augstāks ienesīguma līmenis 22%
  • Labāks klientu vērtējums 10%
  • Mazāk zādzību 28%
  • Mazāk drošības negadījumu 48%

%

PAMATA PRASĪBAS

Gallup 2012

Par 22 % augstāks ienesīgums, 10 % labāks klientu vērtējums, 28 % mazāk zādzību un 48 % mazāk drošības negadījumu uzņēmumos, kur darbinieki atrodas procentuāli augstākā solidaritātes līmenī, salīdzinot ar procentuāli zemāku solidaritātes līmeni uzņēmumos.

Towers Watson 2012

27 % ir operatīvā peļņa uzņēmumiem ar augstāku ilgtspējīgi iesaistīto darbinieku skaitu, gandrīz trīs reizes lielāka starpība salīdzinājumā ar uzņēmumiem, kuriem bija slikts vērtējums šajā sakarā.

Harvard Business Review 2012

Darbiniekiem ir 4 pamata prasības: fiziskās, emocionālās, psihiskās un garīgās. Kad tika izpildītas tikai fiziskās pamata prasības, darbinieki vairāk ieguva visādā ziņā.

Saites uz attiecīgajiem rakstiem un vietnēm 

noklikšķiniet šeit

KO DARĪT UN KAM

Kādu veiktspēju nodrošina jūsu ēka? Lūk, kas iekļauts „Comfortmeter“ dokumentos: veiktspējas nodrošināšana jūsu ēkai, ņemot vērā panākumu svarīgākos tehnoloģiskos kritērijus ikdienas lietotāju skatījumā.

TĒMAS

Comfortmeter pievēršas uz 6 tēmām: apgaismojums, akustika, siltuma komforts, biroja vide, gaisa kvalitāte un individuāla vadība.

KĀDĀ VEIDĀ

Cilvēki ir labākais kritērijs. Comfortmeter mēra jūsu ēkas veiktspēju, atsaucoties uz tās ikdienas lietotājiem. Tie ir cilvēki, kas noteiks, vai jūsu klients ir galu galā apmierināts. Tas nodrošina tiešu informāciju.

PAR MUMS

Comfortmeter ir efektīvu, ekoloģisku un uz veiktspēju orientētu biroju ēku kā Factor4 projektā iesaistīto starptautisko iestāžu un sešu slavenu Eiropas universitāšu, tostarp KU Leuven un TU Braunschweig, sadarbības rezultāts.