%

MŪSU APTAUJAI IR ĻOTI AUGSTS VIDĒJAIS ATBILŽU SKAITS 55 %

KĀDĀ VEIDĀ

Cilvēki ir labākais kritērijs.

Comfortmeter mēra jūsu ēkas veiktspēju, atsaucoties uz tās ikdienas lietotājiem. Tas nodrošina tiešu informāciju.

Esam izveidojuši tiešsaistes anketu, lai dokumentētu faktisko komforta līmeni jūsu biroju ēkā. Respondenti tērēs ne vairāk kā 15 minūtes no sava dārgā laika. Ko viņi saņems pretī? Labāka darba vide ļauj tiem gūt maksimālu labumu no savu talantu un prasmju pielietojumu. Tā noteikti ir interesanta motivācija!

Ēkas lietotāji saņems personisku uzaicinājumu pa e-pastu ar tiešu saiti uz anketu. Pēc aptuveni astoņām darba dienām tie, kas nav atbildējuši saņems atkārtotu atgādinājumu pa e-pastu.

Anketa ir pilnīgi anonīma un datu apstrādes veids garantē 100 % konfidencialitāti.

Datu bāze ir aizsargāta ar paroli.

Comfortmeter speciālistu grupa atbalsta jūs visā procesā: sākot ar veiktspējas paaugstināšanas diskusijām līdz tās risinājumam.

Tas ļauj mums nodrošināt labāko iespējamo rezultātu.

KO DARĪT UN KAM

Kādu veiktspēju nodrošina jūsu ēka? Lūk, kas iekļauts „Comfortmeter“ dokumentos: veiktspējas nodrošināšana jūsu ēkai, ņemot vērā panākumu svarīgākos tehnoloģiskos kritērijus ikdienas lietotāju skatījumā.

TĒMAS

Comfortmeter pievēršas uz 6 tēmām: apgaismojums, akustika, siltuma komforts, biroja vide, gaisa kvalitāte un individuāla vadība.

KĀPĒC

Virkne zinātnisko pētījumu ir skaidri parādījuši, ka darba vides nodrošinātais komforts tieši iespaido veiktspējas kapacitāti, darba sagādāto gandarījumu, darba prieku un veselību. Darbinieku fiziskā labsajūta tieši ietekmē viņu darba ražīgumu.

PAR MUMS

Comfortmeter ir efektīvu, ekoloģisku un uz veiktspēju orientētu biroju ēku kā Factor4 projektā iesaistīto starptautisko iestāžu un sešu slavenu Eiropas universitāšu, tostarp KU Leuven un TU Braunschweig, sadarbības rezultāts.